Metallitööd ja masinaehitus


Toodame keerulisi ja mahukaid metalltooteid ning metallkonstruktsioone. Lisaks kvaliteetsele tööle, paindlikele tingimustele ja innovaatilistele lahendustele on meie eeliseks kiire tarne projekteerimisest paigalduseni. Just seda hindavad meie rahulolevad kliendid Põhjamaades.

Moodne tehnika

Ettevõte on järjepidevalt investeerinud moodsatesse lõikamis-, painutus- ja mehaanilistesse metallitöötlusmasinatesse, CNC-tööpinkidest kuni manuaalsete masinateni.

Suured mõõdud pole piiranguks

Lisaks tootmisvahenditele on ettevõttel 3 tootmishalli (3200 m2), sellest 2200 m2 on kaetud sildkraanadega, mille kandevõimed on 4,9t ja 3,2t.

Kvaliteetne lõppviimistlus

Meie mahukal värvimisalal saame teostada kõrgsurve värvimistöid ja anda kvaliteetne lõppviimistlus tehtud töödele.

Tootearendusest paigaldamiseni

Katame oma teenustega kogu terviku ja see annab klientidele mugavuse ja märkimisväärse ajasäästu. Meie teenusteks on tootearendus, projekteerimine, disain, tugevusanalüüs, CNC plasma-ja gaasilõikus,keevitamine, painutamine, liivapritsiteenused, värvimine, kooste ning paigaldamine.

Avatud teenustöödele

Pakume plasma- ja gaasilõikust ning painutusseadme tööd ka teenustööna.
Plasmalõikuse puhul on metall-lehe maksimaalne paksus 40 mm, gaasilõikuse puhul lehe maksimaalne paksus 200 mm, augustamine kuni 150 mm. Töölaua mõõtmed on 2000 x 6000 mm.
Painutuspingi maksimaalne võimsus on 130 tonni, maksimaalne painde pikkus on 3340 mm.